alinhinta.fi
  Etusivu    MUUT TUOTTEET    SFP-MODULIT HP- JA CICCO Muokkaa ostoskoria  |  Kassalle   
    Tuotteet
AJONEUVO- JA HENKILÖSEURANTA
GSM-PÖYTÄPUHELIMET
HUOLTOSARJAT
KOPIOKONEIDEN RUMMUT
KOPIOKONEIDEN VÄRIT
KUUKAUDEN TARJOUS
LASERKASETIT TULOSTIMIIN
LASERTULOSTIN MV
MUSTEPATRUUNAT
MUUT TUOTTEET
GSM HÄLYTTIMET/ROBOTIT
IP-KAMERATALLENTIMET
KAMERAKOTELOT JA -TARVIKKEET
KAMERAVALVONTA
LANGATON MURTOHÄLYTIN
LÄHETETARRA
MEDIAMUUNTIMET HALLITTAVAT
NTP-KELLOT JA -SERVERIT
POE-INJEKTORIT JA SPLITTERIT
PUHDISTUSTUOTTEET
SFP-MODULIT HP- JA CICCO
TARRATULOSTIMET+TARRAT
TYÖPISTEVALAISIMET
USB-LATURIT JA -KAAPELIT
VERKKOVIRRAN HALLINTA
VÄRINAUHAT
PUHELIMET/VOIP/YHDYSKÄYTÄVÄT/VAI
PUHELINTARVIKKEET
TELEFAX-KASETIT
TIETOLIIKENNE
TULOSTIN RUMMUT
VIDEONEUVOTTELU JA NEUVOTTELUPUH
VOIP-PUHELINJÄRJESTELMÄT
VÄRIKASETTI-TARJOUS
    Ostoskori lisää
0 tuotetta
YHTEENSÄ:0.00€ 
    Tuotehaku
Hae tuotteita hakusanalla.
 Tarkka haku
    Tietoja
Toimitusehdot
Yhteystiedot
Palaute
Tuoteluettelo
Näytetään 1 - 3 (3:stä tuotteesta) Tulokset:  1 
 Malli   Nimi+   Hinta   Osta 
 SFP-SX-C 

SFP 1000Base-SX, MM, LC 550m 
1000Base-SX MiniBIC-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin. Vastaa teknisiltä ominaisuuksiltaan Cisco GLC-SX-MM= SFP-modulia.

Tekniset tiedot:
• Multi-mode (MM) 550m
• LC-liitin
• Hot-Plug
• Käyttö... [Lisää]

 46.00€  Osta 
 GLC-T 

SFP 1000Base-TX 
1000Base-TX MiniBIC-moduli Cisco Ethernet-kytkimiin. Vastaa teknisiltä ominaisuuksiltaan Cisco GLC-T= SFP-modulia.

Tekniset tiedot:
• Liitin: RJ-45
• Hot-Plug
• Käyttöjännite: 3.3V
• M... [Lisää]

 78.00€  Osta 
 AC05-C85L6-S5-DD-HD 

SFP 1000BaseSX MM LC 500m 
1000Base-SX SFP-moduli HP kytkimiin. Vastaa teknisiltä ominaisuuksiltaan HP JD118B SFP-modulia.

Tekniset tiedot:
• Multi-mode (MM) 500m
• LC-liitin
• Hot-Plug
• Matala virrankulutus
• DDM-t... [Lisää]

 62.00€  Osta 
Näytetään 1 - 3 (3:stä tuotteesta) Tulokset:  1